Súťaž o 3x 50€ na nákup paliva a služieb vďaka Shell SmartPay

Vedeli ste, že dnes už môžete mobilom platiť na čerpacích staniciach Shell za palivo tak, že nemusíte ani vystúpiť z auta? Vyskúšali sme si službu Shell SmartPay, ktorú rozhodne oceníte nielen v súčasnej pandemickej situácii. Spoznajte ju s nami a vyhrajte 3x darčekovú kartu na nákup paliva a služieb na čerpacích staniciach Shell v hodnote 50 €.

Súťaž o 3x 50€ na nákup paliva a služieb vďaka Shell SmartPay

ilustračné foto:  techbox.sk

Text organizátora súťaže:

Viac o mobilnej platbe na čerpacích staniciach Shell si môžete prečítať na oficiálnej stránke Shell SmartPay. Odporúčame ju navštíviť, v spolupráci so Shell totiž pre vás máme novú súťaž o tri darčekové karty na nákup paliva a služieb na čerpacích staniciach Shell v hodnote 50 €. Stačí do polnoci 7. februára 2021 správne odpovedať na prvú súťažnú otázku a ste v hre. Idete do toho?Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorí získajú balíček produktov zn. babylove v hodnote viac ako 20 Eur od spoločnosti dm drogerie markt.

 

Koniec súťaže: 07. 02. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.