Súťaž o 30 balíčkov produktov spoločnosti Henkel

Oslavujte s nami naše výročia – 30. výročie založenia Henkel Slovensko a 15. výročie založenia Global Business Solutions+ Bratislava

Je množstvo významných dní, ktoré si počas roka pripomíname, ale pre nás v spoločnosti Henkel Slovensko je veľmi špeciálny dátum 1. október. Je to deň nášho vzniku, deň, keď bola pred 30 rokmi založená slovenská pobočka rodiny Henkel. Verili by ste, že máme 30?

Súťaž o 30 balíčkov produktov spoločnosti Henkel
ilustračné foto: vyhrajteshenkel.sk

Text organizátora súťaže:

Zároveň si pripomíname 15. výročie založenia Global Business Solutions+ Bratislava, ktoré pre spoločnosť Henkel zabezpečuje služby v Európe aj vo svete vo viac než 30 jazykoch a v súčasnosti v ňom pracuje takmer 1 700 zamestnancov.
Radi by sme tieto výročia oslávili aj s vami. Napíšte do nižšie uvedeného formulára narodeninové blahoželanie pre všetkých zamestnancov Henkel Slovensko k tohtoročným výročiam a 30 z vás odmeníme darčekovým balíčkom.

 

Koniec súťaže: 15. 10. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.