Súťaž o 3 PS4 hry Spider-Man

Úplne nový zážitok so Spider-Manom!
Svetovo najslávnejší komiksový super hrdina, nám v novej hre Spider-Man predstavuje svoje akrobatické schopnosti, improvizáciu a siete, ktorými sa v komiksoch preslávil. Taktiež sa predstavujú nové prvky, ktoré sme v hrách so Spider-Manom doposial nemali možnosť vidieť.

Od prechádzania parkour za využitia okolia, po nový systém súbojov a prelomové kulisy, táto Spider-Man hra, je úplne iná od svojich predchodcov. Štúdio Marvel sa spojilo s Insomniac Games aby vytvorili nový a autentický príbeh. Nebude to hrdina, s ktorým ste mali možnosť sa v hre stretnúť, alebo ste ho mali možnosť vidieť vo filme. Táto verzia Petra Parkera je viac dospelá a ovela skúsenejšia s bojom proti zločinu v meste New York. Taktiež sa snaží vyrovnať osobný život a kariéru, zatiaľ co nesie na ramenách váhu 9 miliónov životov.

Súťaž o 3 PS4 hry Spider-Man

Súťaž o 3 PS4 hry Spider-Man
ilustračné foto: gamesite.sk

Súťaž o 3 PS4 hry Spider-Man

Októbrová súťaž sa nesie v znamení pavúkov. Nie tých, ktorí majú viac ako dve nohy, takže sa nemáte čoho obávať. Pavúčí muž totiž v podaní Insomniacu dopadol nad očakávania dobre a vy máte možnosť získať jednu z troch kópií tejto hry.

1. cena: PS4 hra Spider-Man
2. cena: PS4 hra Spider-Man
3. cena: PS4 hra Spider-Man

10.11.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.