Súťaž o 3-dňový All Inclusive pobyt pre dvojicu v Clubhotel Nezábudka

Dovolenka pre všetkých, ktorí si radi užívajú relax a komfort!

Súťaž o 3-dňový All Inclusive pobyt pre dvojicu v Clubhotel Nezábudka

Užite si pobyt vo Vysokých Tatrách tak ako sa patrí! Prežite nezabudnuteľné momenty počas oddychu v Hotelovom rezorte***&**** Nezábudka v Tatranskej Štrbe. V hotelovom rezorte rodinného typu sa môžete tešiť na príjemné ubytovanie v izbách, apartmánoch a zruboch, štýlovo zariadenú reštauráciu a tradičnú slovenskú kolibu, ktorá je súčasťou komplexu. Je pre vás pripravený All Inclusive, neobmedzená konzumácia alko a nealko nápojov v bare, relax vo wellness centre, fľaša sektu a sladké popoludnie s kávou a zákuskom.

Stačí sa zapojiť do našej súťaže a jeden z vás sa stane výhercom 3-dňového All Inclusive pobytu pre dvojicu.

Ceny do súťaže venoval Hotelový rezort***&**** Nezábudka v Tatranskej Štrbe.

 

[button-red url=“http://www.setriza3.sk/sutaz/hraj/sutaz-3-dnovy-all-inclusive-pobyt-nezabudka-tatranska-strba?utm_source=agregator&utm_campaign=sutaz“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.