Súťaž o 3 darčekové kazety od Simplyskin.sk

Simply Skin – dve slová, ktoré vám napovedia, aké je dôležité starať sa o pleť a pokožku ako takú, pretože je to najvzácnejší drahokam aký máme, ktorý nás chráni pred vplyvom vonkajšieho prostredia.

Keďže aj my si uvedomujeme, aké je potrebné starať sa o náš zovňajšok, tak sme si pre vás, v spolupráci s e-shopom Simplyskin.sk pripravili jedinečnú súťaž o 3 darčekové kazety:

  • DAESES darčeková kazeta (SPEVNENIE) – táto darčeková kazeta obsahuje 2 produkty – Daeses Eye and lip contour cream (krém na očné okolie a kontúry pier) a Daeses Lifting cream (pleťový krém).
  • C VIT darčeková kazeta (ROZJASNENIE, ANTIOXIDÁCIA) – v tejto kazete nájdete rovnako 2 produkty: C-VIT Sérum a C-VIT hydratačný krém na tvár.
  • SESGEN darčeková kazeta (KOMPLEXNÉ OMLADENIE, OCHRANA A REGENERÁCIA) – ak je omladenie tým efektom, po ktorom túžite, tak táto darčeková kazeta je určená práve pre vás. Obsahuje Sesgen 32 výživný krém a Sesgen 32 očný krém.

Súťaž o 3 darčekové kazety od Simplyskin.sk

Súťaž o 3 darčekové kazety od Simplyskin.sk
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Súťaž o 3 darčekové kazety od Simplyskin.sk

Avšak pozor! Ani tentokrát neukrátime o výhru našich skvelých fanúšikov na sociálnych sieťach. Preto si o jednu darčekovú kazetu budete môcť zasúťažiť aj na Facebooku. Sledovať nás na sociálnych sieťach sa naozaj oplatí .

23.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.