Súťaž o 3 balíčky vitamínov Maxi Vita

Vitamín C výrazne a pozitívne zasahuje do takého množstva procesov v tele, ktoré si s týmto silným antioxidantom spojí len málokto. Vedeli ste, že sa stará okrem obligátneho posilňovania imunity a prevencie pred vírusovými ochoreniami aj o stav kostí, šliach, pokožky a ďasien? Nemalú úlohu zohráva aj pri vstrebávaní železa. V kombinácii s ďalším účinným antioxidantom zinkom je to dvojica, ktorá vás bezpečne prevedie obdobím chrípok, infektov horných dýchacích ciest ale aj obdobiami zvýšenej záťaže a stresu.

 Súťaž o 3 balíčky vitamínov Maxi Vita
ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Milé naše čitateľky a čitatelia, zapojte sa do súťaže o 3 balíčky vitamínov – 1x Vitamín D3 1000 IU (60 tablet,17,4g, 1x Vitamín C + zinok (60 tabliet, 22,8g), 1x Šumivý Multivitamín + Guarana (20+4 šumivých tabliet, 72g), 1x Šumivý Vitamín C Acerola + Zinok (20+4 t šumivých tabliet, 72g).

 

Koniec súťaže: 03. 02. 2024

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.