Súťaž o 3 balíčky s výživovými doplnkami Zinkosel a Virostop

Výživový doplnok Zinkosel obsahuje presne to, čím by ste svoj organizmus mali denne zásobiť – zinok, selén, vitamíny C a E. Jeho užívanie je bezpečné, nehrozí pri ňom žiadne predávkovanie a prípadné toxické účinky, ktoré môže vyvolať napríklad nadbytok zinku. Tajomstvo je v tom, že ako jeden z mála doplnkov ráta s prirodzeným výskytom obsiahnutých vitamínov a minerálov v strave, preto jeho užívaním neprekročíte odporúčaný denný limit. Komplexné zloženie Zinkoselu prispieva k správnej funkcii imunity a tým i k prevencii pred vírusovými ochoreniami.

Súťaž o 3 balíčky s výživovými doplnkami Zinkosel a Virostop

ilustračné foto: femme.cz

Text organizátora súťaže:

Súťaž o 3 balíčky  s výživovými doplnkami ( 2x Zinkosel, 1x ViroStop dezinfekčný sprej 100 ml a 1xViroStop kvapky 25 ml) , ktoré vám pomôžu pri posilnení imunitného systému počas sychravých dní. Na vaše odpovede čakáme do 23. septembra 2021.

 

Koniec súťaže: 23. 09. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.