Súťaž o 3 balíčky s výživovými doplnkami DentON a Artivit

Pre zdravé zuby vašej šelmy

Aj u psíkov a mačiek sa vytvára nebezpečný zubný kameň, ktorý poškodzuje zubnú sklovinu, ďasná a môže byť príčinou vzniku ďalších ochorení ako napríklad paradentóza. Manuálne odstraňovanie kameňa je však finančne náročné, jeho tvorbe sa však dá predchádzať! Ako? Výživový doplnok DentON od spoločnosti Vitar s obsahom morskej riasy Ascophyllum nodosum výrazne  redukuje zubný povlak a tým i vznik kameňa. Doplnok sa z tráviaceho traktu zvieratka dostáva do krvného obehu a následne do slín, kde účinne pôsobí na zuby a ďasná. Následne zachytáva baktérie spôsobujúce vznik zubného povlaku a kameňa. DentON je nielen účinnou prevenciou, ale tiež zmäkčuje už existujúci zubný kameň, ktorý následne sám odpadne, prípadne ho možno oveľa ľahšie odstrániť. DentON navyše neobsahuje umelé farbivá, lepok ani cukor.

Súťaž o 3 balíčky s výživovými doplnkami DentON a Artivit pre vašich miláčikov

Súťaž o 3 balíčky s výživovými doplnkami DentON a Artivit pre vašich miláčikov
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž o 3 balíčky s výživovými doplnkami DentON a Artivit

[the_ad id=“84646″]

Milí čiatelia a majitelia mačičiek a psíkov, pripravili sme pre vás súťaž o 3 balíčky s výživovými doplnkami pre vašich miláčikov. Na vaše odpovede čakáme do 30. marca.

Koniec súťaže: 30.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.