Súťaž o 3 balíčky s novými produktmi Love Beauty and Planet

Snáď každá žena  bude súhlasiť  s tým, že starostlivosť o jej krásu by mala byť voňavá a citlivá. Čo však  starostlivosť o našu planétu? S novými produktmi Love Beauty and Planet, môže byť taká istá! Pretože už malé skutky lásky sa počítajú.

Napadlo Vám niekedy, že aj taká úžasná vec ako je sprcha, môže zaťažiť naše životné prostredie? Od množstva spotrebovanej vody,  spláchnutých chemikálií  až po prázdne obaly všetkých použitých kozmetických prípravkov, predstavuje aj táto denná rutina pre našu Zem veľkú záťaž. Niekedy však stačí aj menší krôčik na dosiahnutie veľkých vecí.

Súťaž o 3 balíčky s novými produktmi Love Beauty and Planet

Súťaž o 3 balíčky s novými produktmi Love Beauty and Planet
ilustračné foto:  damskajazda.sk

Súťaž o 3 balíčky s novými produktmi Love Beauty and Planet

[the_ad id=“84646″]

Kozmetické prípravky značky Love Beauty and Planet spravia krajšou nielen vás, ale aj našu planétu. Nádherne voňajúce a ošetrujúce prípravky, uložené vo fľaštičkách vyrobených zo 100% recyklovaného plastu, sú vďaka svojmu zloženiu šetrné nielen k vašej pokožke, ale taktiež k našej planéte. Skutočné potešenie nastane hneď po otvorení fľaštičky. Vôňa tých najkvalitnejších esenciálnych olejov pochádzajúcich z etických zdrojov vás jednoducho ohromí. Oceníte taktiež prírodné zložky ako napríklad maslo murumuru či kokosový olej, ktoré poskytnú vašej pokožke prvotriednu starostlivosť. Už si nemusíte vyberať. Každý deň môžete byť o niečo krajšia Vy, aj planéta.

Koniec súťaže: 16.06.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.