Súťaž o 3 balíčky s detskými výživami OVKO

Prechod z výlučne mliečnej stravy je dôležitým míľnikom vo vývoji každého dieťatka. Preto si dajte záležať na tom, aby vaše dieťatko dostalo vždy kvalitné pokrmy vyrobené z výživovo hodnotných surovín. V obchodoch nájdete veľké množstvo druhov a značiek.

Detské výživy OVKO spĺňajú prísne hygienické normy a na vývoji ich receptúr sa podieľali pediatri a odborníci na výživu. Nepridávajú sa do nich soli, arómy, koreniny, farbivá ani konzervačné látky. Vďaka svojmu zloženiu pomáhajú v detskom veku predchádzať vzniku civilizačných chorôb v dospelosti. Navyše, suroviny sú dopestované na Slovensku, sú BIO. Zo širokého sortimentu vyberiete to pravé, pre vášho drobca.

S produktmi značky OVKO budete mať istotu, že svojmu dieťatku dávate zdravý, výživný a chutný pokrm, ktorý spĺňa najprísnejšie normy.

Súťaž o 3 balíčky s detskými výživami OVKO

Súťaž o 3 balíčky s detskými výživami OVKO
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o 3 balíčky s detskými výživami OVKO

Milé naše mamičky a oteckovia, súťažte o 3 balíčky s detskými výživami OVKO do 17. októbra!

17.10.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.