Súťaž o 3 balíčky s čokoládovými tyčinkami Milka

Poriadna letná pauza
Slniečko, cestovanie, chvíle strávené s priateľmi a rodinou. S blížiacimi sa prázdninami začína doba relaxu a zážitkov. Každý trávi dovolenku po svojom, čo by ale nemalo chýbať vo vašom cestovnom ruksaku je malé občerstvenie, ktorým vždy doplníte potrebnú energiu. Vyskúšať môžete arašidmi nabitú tyčinku Milka Peanut Caramel či čokoládovú tyčinku s Oreo sušienkami.

Maxi dávka energie…
Kto by si nezamiloval lákavú kombináciu arašidov a karamelového krému obaleného v tej najjemnejšej čokoláde? Či už idete do hôr alebo k priateľom na chatu, pribaľte si so sebou na cesty tyčinku Milka Peanut Caramel, ktorá obsahuje výdatnú náplň s poriadnymi kúskami arašidov.

A predsa sa točí!
Guľatá sušienka sa zakotúľala do tyčinky Milka Oreo. Vychutnajte si skutočné súznenie jemnej mliečnej čokolády z alpského mlieka a lahodnej náplne s kúskami obľúbených sušienok OREO, ktoré sú ukryté v malej tyčinke.

Súťaž o 3 balíčky s čokoládovými tyčinkami Milka

Súťaž o 3 balíčky s čokoládovými tyčinkami Milka
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o 3 balíčky s čokoládovými tyčinkami Milka

Zapojte sa do súťaže o 3 balíčky s čokoládovými tyčinkami Milka Peanut Caramel či Milka s Oreo sušienkami! Na vaše odpovede čakáme do 7. júla.

07.07.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.