Súťaž o 3 balíčky plné kvalitných výrobkov Podravka

Chutné jedlo plné zdravých ingrediencií, pripravené len za 15 minút? Siahnite po NATUR polievkach od Podravky! Zasýtia, zahrejú a vyzbroja telo zdravím a vitalitou. Polievky sú pripravené zo 100 % prírodných, kvalitných a starostlivo vybraných ingrediencií a bez pridanej soli. Polievkovú zmes stačí vysypať do vriacej vody, variť 15 minút, pridať soľ alebo ochucovadlo či bujón Podravka NATUR a dobrota je na stole. S poctivými NATUR polievkami s červenou šošovicou, pohánkou a bulgurom sa stane skvelou kuchárkou každá z nás. Bez námahy a s dobrým pocitom, že ste urobili niečo navyše pre zdravie celej rodiny.

Súťaž o 3 balíčky plné kvalitných výrobkov Podravka

ilustračné foto: femme.sk

Zapojte sa do súťaže  o 3 balíčky plné kvalitných výrobkov Podravka. V balíčku nájdete aj NATUR polievky a ďalšie chutné poklady, ktoré by v žiadnej kuchyni nemali chýbať. Na vaše správne odpovede čakáme do 24. novembra 2021.

 

Koniec súťaže: 24. 11. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.