Súťaž o 3 balíčky plné kvalitných výrobkov Podravka

Chutná rezancová polievka, ktorú poznáte z ázijských streetfoodových bistier, pripravená za 3 minúty? S Fini-Mini Noodles je všetko možné! Polievková novinka od Podravky je hotová ihneď a zaženiete ňou hlad malých i veľkých hladošov. Kvalitné rezance len zalejte horúcou vodou, podľa chuti pridajte zmes vybraných korenín, čili a olej, ktoré nájdete v balení a chutná polievka je hotová! Fini-Mini Noodles od Podravky si vychutnáte v troch obľúbených príchutiach – kuracia, hovädzia a zeleninová. Už viete, čo teplé do žalúdka, keď sa ponáhľate alebo ak máte chuť na niečo rýchle pod zub? Fini-Mini Noodles sú „namotávka“, ktorú sa skrátka oplatí mať po ruke. Nemotaj sa, namotaj sa!

Súťaž o 3 balíčky plné kvalitných výrobkov Podravka
ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Zapojte sa do súťaže  o 3 balíčky plné kvalitných výrobkov Podravka. V balíčku v hodnote 25€, nájdete aj Fini-Mini Noodles od Podravky a ďalšie chutné poklady, ktoré by v žiadnej kuchyni nemali chýbať. Na vaše správne odpovede čakáme do 11. apríla 2023.

 

Koniec súťaže: 11. 04. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.