Súťaž o 3 balíčky pleťových produktov Nivea Q10

Koenzým Q10 pôsobí ako zásobáreň a opravovňa pokožky, pretože jej dodáva energiu potrebnú na jej opravu a regeneráciu. Chráni pokožku pred foto-starnutím a zároveň ju omladzuje stimuláciou aktivít kožných buniek. Tie sa vďaka koenzýmu ľahšie zbavujú toxínov, čím dochádza k spomaleniu starnutia.

Samozrejme, ako sme písali vyššie, tak koenzým Q10 stimuluje produkciu kolagénu, ktorý sa postupom času z pokožky vytráca, čo vedie k vzniku a prehlbovaniu vrások. Preto aj v tomto prípade koenzým Q10 pôsobí ako taký záchranca pokožky pred vznikom vrások. Zároveň je Q10 silným antioxidantom, ktorý pôsobí proti oxidačnému stresu, čím zabraňuje „hrdzaveniu“ pokožky – jej predčasnému starnutiu.

Súťaž o 3 balíčky pleťových produktov Nivea Q10

Súťaž o 3 balíčky pleťových produktov Nivea Q10
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Súťaž o 3 balíčky pleťových produktov Nivea Q10

[the_ad id=“84646″]

Keďže je nám jasné, že koenzým Q10 je skutočne tou zložkou, ktorú naša pleť potrebuje, tak sme si pre vás v spolupráci so značkou NIVEA pripravili súťaž. A veru, nie hocijakú! Tentokrát až 3 z vás budú môcť vyhrať balíček produktov Nivea, pričom každý bude obsahovať:

Spevňujúci denný krém proti vráskam Q10 Power,
Nočnú masku Q10 Power,
Micelárny odličovací gél.

Koniec súťaže: 05.04.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.