Súťaž o 3 balíčky pleťových prípravkov Nivea Q10 Energy

Pleťová línia Nivea Q10 Energy je postavená na účinkoch troch antioxidantov. V prvom rade je to koenzým Q10, ktorý chráni bunky pred poškodením a zároveň podporuje výrobu energie. Ďalej je to vitamín C, ktorý chráni pleť pred pôsobením voľných radikálov, no tiež prispieva k zachovaniu mladistvého vzhľadu pleti. Posledným účinným antioxidantom obsiahnutým v produktovom rade je vitamín E. Tento vitamín chráni bunky pred oxidačným stresom, neutralizuje voľné radikály a posilňuje ochranné bunkové bariéry. Vitamín E je taktiež považovaný za vitamín krásy, ktorý podporuje hydratáciu pleti, vypína ju a pomáha opravovať poškodené bunky.

Súťaž o 3 balíčky pleťových prípravkov Nivea Q10 Energy

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Zapojte sa do súťaže a preverte účinky tejto kozmetickej línie na svojej pleti. Tentokrát súťažíme o 3 balíčky, kde každý bude obsahovať:

Rozjasňujúci denný krém Q10 Energy SP15 – rozjasňuje mdlú a nevýraznú pleť, zaisťuje 24-hodinovú hydratáciu a ochranu proti UV žiareniu. Redukuje počet vrások už za 4 týždne.
Energizujúci očný krém Q10 Energy – očné kontúry spevní a vyhladí, čím dodáva očiam svieži vzhľad a odstraňuje unavený výraz.
Energizujúcu 7-dňovú pleťovú kúru v ampulkách Q10 Energy – intenzívna týždenná kúra dokáže viditeľne rozjasniť a osviežiť pleť. Už za sedem dní výrazne redukuje počet vrások. Ponúka tiež 24-hodinovú ochranu proti voľným radikálom.
10-minútovú textilnú masku Q10 Energy – po jej použití je pleť hladká a rozjasnená, vrásky sú zredukované.

 

Koniec súťaže: 01. 01. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.