Súťaž o 3 balíčky pleťovej kozmetiky Nivea Hydra Skin Effect

S príchodom letného obdobia, kedy je naša pokožka zmáhaná slnečným žiarením a UV lúčmi, sa o hydratácii hovorí vo väčšej miere. A keďže si naša pleť zaslúži len to najlepšie, obľúbená značka Nivea prišla s novým radom starostlivosti o pleť HYDRA SKIN EFFECT. Základ prípravkov tvorí kyselina hyalurónová, ktorá dokáže až 1000-násobne zväčšiť svoj objem a naplniť pleť dávkou vlahy zvnútra. Nové prípravky sú naplnené čistou kyselinou hyalurónovou, ktorá pleť nielenže intenzívne hydratuje, ale tiež strojnásobuje tvorbu pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej.

Súťaž o 3 balíčky pleťovej kozmetiky Nivea Hydra Skin Effect

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Text organizátora súťaže:

Osvojte si novú rutinu v starostlivosti o pleť, ktorá povzbudí vašu pleť kyselinou hyalurónovou a podporí jej mladosť. Deň začnite čistiacim gélom, ktorý vám pomôže z pleti odstrániť všetky nečistoty, ktoré sa na nej počas noci usadili. Následne ju nakopnite hydratačným sérom a hĺbkovú hydratáciu jej doprajte prostredníctvom denného gélu. Pri večernej starostlivosti sa najskôr zbavte všetkého zostatkového make-upu, a to využitím sily micel ukrytých v micelárnej vode.

 

Koniec súťaže: 07. 06. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.