Súťaž o 3 balíčky Manufaktura Rebarbora & divoká čerešňa

Vybavte sa s príchodom jari novou kozmetikou. Po zime môže byť pokožka unavená, vysušená a bez vitality. Produkty Manufaktura z novej limitovanej edície Rebarbora & divoká čerešňa dodajú koži, vlasom, perám aj pleti potrebnú dávku hydratácie, regenerácie a pripravia ich tak na leto, aby mohli zažiariť v plnej kráse.

Súťaž o 3 balíčky novej limitovanej edície Manufaktura Rebarbora & divoká čerešňa

Súťaž o 3 balíčky novej limitovanej edície Manufaktura Rebarbora & divoká čerešňa
ilustračné foto: varecha.sk

Súťaž o 3 balíčky Manufaktura Rebarbora & divoká čerešňa

[the_ad id=“84646″]

Viac informácií o edícii Rebarbora & divoká čerešňa nájdete od 1. marca vo všetkých predajniach Manufaktura a na e-shope www.manufaktura.sk. Rýdzo česká značka, ktorá si zakladá na poctivosti, vysokom obsahu prírodných ingrediencií a jemnom zložení, tvorí kvalitné produkty s nadšením a láskou. Navštívte niektorú z originálnych predajní, urobte si voňavú radosť a pozvite jar aj do svojej kúpeľne!

Ak by ste radi vyskúšali produkty českej značky Manufaktura, zapojte sa do súťaže o 3 balíčky novej limitovanej edície Rebarbora & divoká čerešňa v hodnote 23,90 €. Každý balíček obsahuje:

– Jemný hydratačný sprchovací gél a šampón s výťažkami z rebarbory a divokej čerešne
– Revitalizujúci hydratačný krém na ruky s výťažkami z rebarbory a divokej čerešne
– Osviežujúcu a hydratačnú pleťovú hmlu s výťažkami z rebarbory a divokej čerešne

Koniec súťaže: 17.04.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.