Súťaž o 3 balíčky Henkel s produktami Silan, Perwoll a Persil

Spoločnosť Henkel sa neustále snaží hľadať udržateľné riešenia a prinášať svojim zákazníkom inovatívne produkty.

Na trh prichádza aj s ekologickejším zložením obľúbeného pracieho prostriedku Persil. Po novom pracie gély, disky a kapsuly značky Persil s vynovenou receptúrou s 92 %  biologicky odbúrateľnými zložkami (Vzťahuje sa na organické zložky Podľa OECD 301/302) vyperú vaše oblečenie nielen extra účinne, ale navyše aj s novým udržateľným štandardom. Navyše sú v 100 % recyklovateľnom obale. Vaše pranie sa tak stáva ešte šetrnejším k prírode ako kedykoľvek predtým.

Súťaž o 3 balíčky Henkel s produktami Silan, Perwoll a Persil

ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Text organizátora súťaže:

Persil 4v1 sú prvé štvorkomorové pracie kapsuly, ktoré v sebe ukrývajú 4 dôležité funkcie v jednom pre prvotriednu starostlivosť o oblečenie. Veľkou výhodou kapsúl je jednoduchá aplikácia, keďže už nemusíte študovať správne dávkovanie množstva pracích prostriedkov. Navyše Persil Discs sú uskladnené v praktickom balení s detskou poistkou.

 

Koniec súťaže: 29. 08. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.