Súťaž o 3 balenia Omega-3 gummies pre deti

Určite si prajete, aby sa vašim deťom v škole darilo. Všetci rodičia si želajú, aby deti načerpali čo najviac vedomostí, pretože chápu spojenie medzi vzdelaním a životným úspechom. Ako im môžete pomôcť s rozvojom ich potenciálu? Dávajte im želatínové pastilky v tvare rybičiek s prírodnou príchuťou tropického ovocia!

Dodajú vašim deťom rovnaké výhody ako keby pravidelne jedli ryby. Naservírujte im ich s jedlom a vyhnete sa rybacej chuti. Produkt sa získava z rýb žijúcich v studených vodách severných morí, ktoré sa živia planktónom.

Súťaž o 3 balenia Omega-3 Gummies pre deti

Súťaž o 3 balenia Omega-3 Gummies pre deti
ilustračné foto:  pilulka.sk

Súťaž o 3 balenia Omega-3 Gummies pre deti

[the_ad id=“84646″]

O čo súťažíme? 3 z vás môžu vyhrať 1 balenie Omega-3 Kids Gummies.

Výživový doplnok s cukrom. Želatínové pastilky v tvare rybičiek s prírodnou príchuťou tropického ovocia (jahodovou, banánovou, pomarančovou a citrónovou) získané z rýb čistých morí, bez aspartámu, konzervantov chemických farbív a príchutí.

Koniec súťaže: 22.09.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.