Súťaž o 2×2 lístky na koncert Hudba bez barier 2017

V spolupráci s Parasport24 vám prinášame súťaž o 2×2 lístky na koncert Hudba bez barier 2017, ktorý sa uskutoční 30. mája na zimnom štadióne v Banskej Bystrici.

Benefičný koncert zložený z viacerých Slovenských interpretov ako sú Desmod, Polemic, Peter Bič Project, Bekim, Katarína, ku ktorým sa pridajú ďalší ešte ďalší, aby spoločne urobili akciu pre širokú verejnosť, výťažkom na charitatívne účely Oz Parasport24.

Hudba bez bariér 2017, 30. máj, Banská Bystrica – zimný štadión. Práve tam sa uskutoční tohtoročná edícia Hudby bez bariér. Je to tretie pokračovanie úspešného projektu pod hlavičkou OZ Parasport24, kotý spája množstvo hudobných interpretov pre dobrú vec. Organizátor sľubuje množstvo hviezdnych účinkujúcich ako sú skupiny Desmod, Polemic, Peter Bič Project, speváci Martin Harich, Sima Martausová, Bekim, Celeste Buckingham a iní

Súťaž o 2×2 lístky na koncert Hudba bez barier 2017

Súťaž o 2×2 lístky na koncert Hudba bez barier 2017
ilustračné foto: gregi.net

Súťaž o 2×2 lístky na koncert Hudba bez barier 2017

Hudba bez bariér – Súťaž o 2 lístky. Pokiaľ chcete byť informovaný o výhre formou sms, napíšte aj svoje čislo na mobil. Údaje ktoré sú potrebné pre priebeh súťaže budú použité pre interné účely a nebudú poskytnuté tretím osobám a sú po ukončení súťaže automaticky zmazané.

Termín konania súťaže: do 15.05.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.