Súťaž o 2x Triple action OXI a zubnú pastu intenzívne bielenie

Úsmev je často to prvé, čo si na ľuďoch všímame. Prečo teda neurobiť skvelý prvý dojem (aj) s pomocou tejto novinky na bielenie zubov? Nová receptúra oxidačne vybieli škvrny na zubnej sklovine spôsobené dlhodobým a pravidelným konzumovaním zafarbujúcich jedál a nápojov, alebo fajčením už za 5 dní!* Pýtate sa AKO? Práve vďaka 3 účinným gélom a ich zložkám, ktoré šetrne a bezpečne pomôžu pri bielení.

Súťaž o 2x Triple action OXI a zubnú pastu intenzívne bielenie
ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Kombinácia troch gélov s novou receptúrou OXI+ v Triple action OXI sa postará o bielenie škvŕn zo zubnej skloviny spôsobené dlhodobým a pravidelným konzumovaním zafarbujúcich jedál a nápojov alebo fajčením už za 5 dní!* Pripravili sme pre vás súťaž, do ktorej slovenská značka biela perla® venovala pre dvoch z vás novinku na domáce bielenie zubov Triple action OXI a zubnú pastu :intenzívne bielenie. Na vaše správne odpovede čakáme do 24. apríla 2023.

 

Koniec súťaže: 24. 04. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.