Súťaž o 2x Lactacyd Pharma Upokojujúci 250 ml

Lactacyd Pharma Upokojujúci, ktorý je obohatený o upokojujúci výťažok z modrej sedmokrásky, pomáha zmierniť príznaky vaginálneho diskomfortu ako je podráždenie, svrbenie a začervenanie.

Lactacyd Pharma je špeciálny rad prípravkov pre každodennú intímnu hygienu obohatená o prírodné účinné zložky. L-kyselina mliečna a pH 3,5 slúži k šetrnému obnovenie prirodzenej rovnováhy a ochrany vašich intímnych partií.

Prípravok Lactacyd Pharma Upokojujúci je obohatený o výťažok z modrej sedmokrásky a bisabolol, ktoré sú známe pre svoje upokojujúce a protizápalové účinky. Lactacyd Pharma Upokojujúci je určený k upokojeniu citlivej či zapálenej sliznice či ako doplnok pre liečbu vaginálnych infekcií.

Súťaž o 2x Lactacyd Pharma Upokojujúci 250 ml

Súťaž o 2x Lactacyd Pharma Upokojujúci 250 ml
ilustračné foto:  prezdravie.sk

Súťaž o 2x Lactacyd Pharma Upokojujúci 250 ml

Súťaž trvá od 7. 5. 2018 do 13. 5. 2018. Výhercom súťaže sa stane účastník súťaže, ktorého správna odpoveď bude mať poradové číslo 27. a 90., a zároveň bude mať vo chvíli žrebovania prihlásený spravodajca.

13.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.