Súťaž o 2x Inca Inchi Oil Concentrate od ENVY Therapy®

Inca Inchi je semenom rastliny, ktorá rastie na peruánskej vysočine. Napriek tomu, že patrí medzi pomerne „čerstvé“ objavy v zdravotníckej komunite, podmanil si už tisícky ľudí. Iróniou v tomto prípade zostáva fakt, že sa pestuje a používa už viac ako 3000 rokov. Kedysi úplne zabudnuté semená si dnes opäť vydobýjajú svoju pozornosť. Ale pozor, nejde o semená, ktoré by boli konzumovateľné. V takej forme, ako rastú, môžu skôr uškodiť ako pomôcť. Preto je potrebné ich spracovať pražením, pri ktorom semená dostávajú ostrú orechovú príchuť.

Semená sú bohaté na bielkoviny, omega – 3, 6 a 9 mastné kyseliny, vitamín E, vitamín A a vlákninu. Mnohí ich dokonca označujú za superpotravinu, ktorá má využitie aj v kozmetickom priemysle.

Potenciál týchto semien objavili aj v ENVY Therapy®, vďaka čomu si aj vy môžete dopriať starostlivosť o pleť prostredníctvom Inca Inchi oleja. Olej Inca Inchi obsahuje vyše 90 % polynenasýtených mastných kyselín a tokoferol. Je to jedinečný olej, ktorý obsahuje obe esenciálne mastné kyseliny vo vysokom množstve, a to 49 % kyseliny alfa-linolénovej (omega-3) a 34 % kyselinylinolovej (omega-6).

Súťaž o 2x Inca Inchi Oil Concentrate od ENVY Therapy®

Súťaž o 2x Inca Inchi Oil Concentrate od ENVY Therapy®
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Súťaž o 2x Inca Inchi Oil Concentrate od ENVY Therapy®

[the_ad id=“84646″]

Ak by sme mali spomenúť jeho účinky, tak v prvom rade môžeme hovoriť o hydratácii a regenerácii pokožky. Ďalej bojuje proti zápalom, obnovuje štruktúru kožnej bariéry a navyše má antioxidačné účinky. Tu však chceme upozorniť na dôležitosť toho, ako sa tento olej používa. Keďže ide o koncentrát, tak sa pridáva k bežným krémom, ktoré používate. Tým koncentrát zvyšuje ich účinnosť. To však neznamená, že koncentrát nemôžete aplikovať priamo na pleť. Práve naopak! Inca Inchi olej môžete použiť samostatne, a to jeho vmasírovaním do odlíčenej pleti. Používajte ho ráno alebo večer – podľa potreby. Ak ho teda chcete vyskúšať, tak sa zapojte do súťaže!

Koniec súťaže: 02.08.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.