Súťaž o 24-dielnu sadu príborov pre 6 osôb

Stolujte s eleganciou a vychutnávajte si jedlo s novou sadou príborov.

Používate ten istý príbor už niekoľko rokov a zdá sa vám už príliš opotrebovaný? Teraz je ten správny čas vymeniť starý príbor za nový. Prinášame vám súťaž o 24-dielu sadu príborov v praktickom látkovom kufríku. Správne stolovanie sa nesmie zaobísť bez kvalitnej sady príborov. Príbory s jednoduchým elegantným dizajnom sa hodia na bežné stolovanie, rodinné oslavy či tie najslávnostnejšie príležitosti. Doprajte si príjemný pocit pri stolovaní s elegantnou sadou príborov! Stačí sa zapojiť do našej súťaže a jeden/jedna z vás vyhrá 24-dielnu sadu príborov vrátane poštovného a balného v rámci SR.Cenu do súťaže venovala spol. ZaMenej.sk.

Súťaž o 24-dielnu sadu príborov pre 6 osôb
Súťaž o 24-dielnu sadu príborov pre 6 osôb
ilustračné foto: setriza3.sk

Sada príborov je uložená v elegantnom kufríku, ktorý môžete jednoducho a bezpečne prenášať. Príbor je ideálny ako darček k svadbám a iným príležitostiam. Má jednoduchý elegantný dizjan. Na konci rúčky je jemné zdobenie v zlatej farbe. Tento príbor vám bude slúžiť  dlhé roky a môžete ho umývať aj v umývačke riadu.

Sada obsahuje:

6x polievková lyžica
6x príborová vidlička
6x príborový nožík
6x dezertná lyžička

Termín konania súťaže: do 16.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.