Súťaž o 2 x VIP vstup HONDA na celý víkend na WTCC

TopSpeed.sk v spolupráci s HONDA Motor Europe LTD Slovensko venuje jednému šťastnému výhercovi mimoriadne hodnotný zážitok – dve VIP vstupenky za 400 € na celý víkend WTCC s občerstvením. VIP vstupenky obsahujú: vstup na tribúnu v nedeľu, vstup do padoku na celý víkend, prehliadka garáže tímu Honda WTCC, celodenné občerstvenie v sobotu a obed v nedeľu v stane HONDA WTCC Team.

Súťaž o 2 x VIP vstup HONDA na celý víkend na WTCC SlovakiaRing v hodnote 400€

Súťaž o 2 x VIP vstup HONDA na celý víkend na WTCC SlovakiaRing v hodnote 400€
ilustračné foto: topspeed.sk

Súťaž o 2 x VIP vstup HONDA na celý víkend na WTCC SlovakiaRing

Súťaž je venovaná špeciálne majiteľom auta značky Honda. Do súťaže o dva VIP vstupy na celý víkend WTCC SlovakiaRing sa môže zapojiť každý už registrovaný, a po zaregistrovaní aj nový čitateľ webstránky TopSpeed.sk. Musí byť majiteľom akéhokoľvek auta značky HONDA. Preto je nutné v profile vyplniť aj aký model vlastní. JEDNÉHO šťastného víťaza, ktorý musí správne odpovedať na ľahkú otázku nižšie, vyžrebujeme vo štvrtok 14.04.

Termín konania súťaže: do 14.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.