Súťaž o 2 vstupenky na koncert HILARIS CHAMBER ORCHESTRA

Spolu s organizátorom podujatia Hilaris, o.z., sme si pre Vás pripravili súťaž o 2 vstupenky na koncert klasickej komornej hudby HILARIS CHAMBER ORCHESTRA, ktorý sa uskutoční dňa 26.9.2015 o 19.00 hod vo Dvorane VŠMU na Zochovej ulici 1 v Bratislave.

Jesenná Schubertiáda prichádza do Bratislavy v jedinečnej interpretácii slovenských sláčikových virtuózov z Hilaris Chamber Orchestra pod taktovkou popredného mladého českého dirigenta Mareka Štilca so vzácnym hosťom – japonskou klaviristkou Kasumi Barouch.

Ctitelia klasickej komornej hudby ocenia inovatívnu vášnivú interpretáciu a geniálnu profesionalitu interpretov, ktorí sa snažia zároveň o zachovanie pôvodného prevedenia klasickej hudby.

Pod úspešnou značkou Hilaris Chamber Orchestra na Slovensku a v zahraničí pôsobia renomovaní slovenskí, českí a rakúski hudobníci, na čele s vedúcou osobnosťou, Alanom Vizvárym, slovenským huslistom a všestranne nadaným umelcom. Tento rok debutoval Hilaris chamber orchestra v Slovenskej filharmónii a má za sebou tiež úspešne vypredaný koncert na prestížnom festivale Viva musica, kde sprevádzal svetoznámu opernú speváčku Simonu Houda Šaturovú.

Súťaž o 2 vstupenky na koncert HILARIS CHAMBER ORCHESTRA
ilustračné foto: ticketportal.sk

Súťaž o 2 vstupenky na koncert HILARIS CHAMBER ORCHESTRA

Stačí správne odpovedať na jednoduchú otázku a ste v žrebovaní.
Súťažiť môžete do utorku 22.9.2015 do 23:59 hod.
Výherca bude vyžrebovaný v stredu 23.9..2015 po 9.00 hod. a budeme ho kontaktovať telefonicky.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/22 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“https://www.ticketportal.sk/cms_detail.aspx?id=12184″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.