Súťaž o 2 športové náramky Xiaomi Mi Band 1S

Hlavnou cenou je športový náramok Xiaomi Mi Band 1S pre vás a vášho priateľa. Princíp súťaže je veľmi jednoduchý. Stačí odpovedať na 3 jednoduché otázky vo formulári na uvedenej stránke. Pri každej otázke je aj odkaz na stránku, kde je možné nájsť správnu odpoveď. Na záver stačí označiť priateľa, ktorému poputuje druhý náramok Xiaomi Mi Band 1S. Ak sa zapojíte obaja, zvýšite tak šancu na výhru. Súťaž potrvá do 15.9. 23:59 a výsledky budú zverejnené 18.9. na stránke LepšíSpánok.sk. Žrebovanie výhercu prebehne náhodne pomocou random.org zo všetkých odoslaných vstupov zo súťažného formulára so správnymi odpoveďami na otázky.

Súťaž o 2 športové náramky Xiaomi Mi Band 1S

Súťaž o 2 športové náramky Xiaomi Mi Band 1S
ilustračné foto: lepsispanok.sk

Súťaž o 2 športové náramky Xiaomi Mi Band 1S

Xiaomi Mi Band 1S je komfortný drobný športový náramok, ktorý dokáže merať kroky, tep a spánok počas dňa. Na jedno nabitie vydrží až 30 dní. Po spárovaní so IOS alebo Android 4,4+ zariadením dokáže synchronizovať dáta s aplikáciou, upozorňovať na SMS, hovory a upozornenia. Vhodný na každodenné aj príležitostné nosenie.

Termín konania súťaže: do 15.09.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.