Súťaž o 2 rodinné vstupenky do Aqualandu Moravia

S Aqualandom Moravia sme pre vás pripravili super súťaž o 2 rodinné vstupenky.  Prečítajte si viac o jarných akciách v Aqualande Moravia!

O Aqualande Moravia
Aqualand Moravia je najmodernejším aquaparkom v Českej republike. Deti aj dospelí sa môžu zabaviť na až na 20 vnútorných tobogánoch a šmýkalkách s celkovou dĺžkou viac ako 1,7 km. Vonkajšie atrakcie Abyss a Boomerango určené až pre 3 miestne rafty si môžu v letných mesiacoch návštevníci vyskúsať v rámci českej republiky len v Aqualande Moravia. K dispozícii sú okrem iných, aj celoročne otvorené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River alebo YellowCrash.

Deťom sú určené detské bazény a sklzavky, užijú si aj v bazéne s atrakciami, kde majú k dispozícii skákadla, šplhacie siete nad vodou, bublinkovače alebo chrliče. Aqualand Moravia ponúka celkom 14 bazénov s vodnou plochou 3000 m2, niektoré s využitím vody z miestneho termálního vrtu, rozsiahlu wellness zónu Forum Romanum, slnečné a rímske kúpele, Imperium Restaurant a Coffeeland.

Súťaž o 2 rodinné vstupenky do Aqualandu Moravia

Súťaž o 2 rodinné vstupenky do Aqualandu Moravia
ilustračné foto:  sdetmi.com

Súťaž o 2 rodinné vstupenky do Aqualandu Moravia

Súťažíme o 2 x rodinná vstupenka do Aqualandu Moravia. Trvanie súťaže: od 25.4. 2018 – 3.5. 2018. Vyhodnotenie súťaže: 4.5. 2018 (žrebovanie sa koná priamo v Aqualande Moravia)
Do súťaže budú zapojené len odpovede zaslané cez formulár.

*rodinná vstupenka oprávňuje na vstup do zóny AQUA pre rodinu – 2 dospelí a 1 dieťa do 150 cm.

03.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.