Súťaž o 2 ekologické termopoháre

Aj termopohár môže byť eko!

Pridajte i vy ruku k dielu za záchranu našej planéty Zem! Vychutnajte si váš obľúbený teplý nápoj z hrnčeka, ktorý okrem toho, že šetrí prírodu, je aj ultra ľahký, bezproblémovo prenosný a zdravotne nezávadný. Počas chladných dní ho zaručene oceníte, a to kdekoľvek. Vybrať si môžete 233 ml alebo 450 ml objem pohára.

Stačí sa zapojiť do našej súťaže a 1 z vás sa stane výhercom ekologického termopohára s objemom 233 ml a 1 z vás sa stane výhercom ekologického termopohára s objemom 450 ml vrátane poštovného a balného v rámci SR. Farebnosť termopohárov si môžete zvoliť podľa vlastnej fantázie!

 

 

[button-red url=“http://www.setriza3.sk/sutaz/hraj/sutaz-2-ekolgicke-termopohare?utm_source=agregator&utm_campaign=sutaz“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.