Súťaž o 2 balíčky s domácim testom Veroval – Zápal močových ciest

V prípade nešpecifických problémov močového mechúra – napríklad pri miernom podráždení pri močení, neustále nútenie na močenie, či bolestiach brucha – je vždy otázkou, či ide o zápal močových ciest, alebo iba o prechodné podráždenie močového mechúra. Najčastejšie sa to týka žien, ale na problémy s močovým mechúrom sa sťažujú aj muži so zväčšenou prostatou.

Použitím domáceho testu „Zápal močových ciest“ pod značkou Veroval® od spoločnosti HARTMANN môžete rýchlo a bezpečne odhaliť stopy látok typických pre infekciu močového traktu. Všetko, čo na to potrebujete, je malé množstvo moču a minúta vášho času.

Súťaž o 2 balíčky s domácim testom Veroval - Zápal močových ciest

Súťaž o 2 balíčky s domácim testom Veroval – Zápal močových ciest
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o 2 balíčky s domácim testom Veroval – Zápal močových ciest

Zapojte sa do súťaže o 2 balíčky s domácim testom Veroval „Zápal močových ciest“ a výživový doplnok s unikátnym patentovaným zložením pre pohodu v močových cestách – Cistibell a Cistibell plus. Na vaše odpovede čakáme do 20. mája.

20.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.