Súťaž o 2 balíčky Dr.Oetker v hodnote 30€

Spoznajte super NOVINKU – Drvené kakaové bôby Dr. Oetker, ktoré sú modernou superpotravinou so všestranným a atraktívnym využitím. Vyznačujú sa jemne chrumkavou konzistenciou, ľahko korenistou a príjemne horkastou čokoládovou chuťou a vôňou, ktorým garantovane podľahnú vaše chuťové poháriky. Kakaové bôby sú ideálne ako originálna prísada do cesta, alebo dekorácia na rôzne múčniky či sladké pečiva. Jedinečné využitie si nájdu aj pri príprave raňajkových kaše, müsli, smoothie alebo ako chuťovka a zdroj energie kedykoľvek počas dňa. Kakaové bôby sa vyznačujú vysokým obsahom vlákniny, fosforu, horčíka a veľmi nízkym obsahom cukrov, čo poteší každého milovníka zdravého životného štýlu. Vyskúšajte ich podľa vlastnej fantázie a doprajte si superfood zážitok ako nikdy predtým! Drvené Kakaové bôby Dr. Oekter pochádzajú z udržateľných zdrojov s certifikátom Rainforest Alliance.

 

Súťaž o 2 balíčky Dr.Oetker v hodnote 30€
ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Pripravili sme pre vás so spoločnosťou Dr.Oetker súťaže o 2 balíčky v hodnote 30 Eur. Na vaše správne odpovede čakáme do 21. októbra.

 

Koniec súťaže: 21. 10. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.