Súťaž o 11-dňový zájazd na Srí Lanku pre 2 osoby od cestovnej kancelárie BUBO

Pošli nám do Fun rádia do konca marca veľkonočnú pohľadnicu so svojím vlastným vinšom a vyhraj dovolenku snov na Srí Lanke od cestovnej kancelárie BUBO. Pohľadnica môže byť kúpená, ale môžeš byť aj kreatívny a vytvoriť vlastnú pohľadnicu z papiera (max. A4). Do veľkonočného vinšu, ktorý bude mať od 4 do 12 veršov, zakomponuj slová Fun rádio (môže byť aj Funko, funkáči…) a Srí Lanka a zároveň začni slovami „Šibi ryby mastné ryby…“.

Súťaž o 11-dňový zájazd na Srí Lanku pre 2 osoby od cestovnej kancelárie BUBO
ilustračné foto:  funradio.sk

Text organizátora súťaže:

Pohľadnicu vlož do obálky spolu s kontaktnými údajmi a pošli poštou/kuriérom alebo doruč osobne (v pracovných dňoch medzi 08:00 – 16:00) k nám do Fun rádia (Fun rádio – recepcia, Leškova 5, 811 04 Bratislava). Nezabudni na telefónne číslo, aby sme sa s tebou vedeli spojiť…

A ak chceš, môžeš nám ju navoňať aj svojou obľúbenou voňavkou. Do súťaže budú zaregistrované pohľadnice, ktoré splnia všetky súťažné podmienky a budú k nám do Fun rádia doručené do 31. marca do 16:00. V pondelok 3. apríla v Rannej šou zo všetkých zaregistrovaných pohľadníc vyžrebujeme jednu víťaznú a jej  odosielateľ poletí s BUBO na Srí Lanku.

VÝHRA: 1x 11 – dňový zájazd na Srí Lanku pre 2 osoby od cestovnej kancelárie BUBO, v ľubovoľnom termíne do konca roka 2023.

Koniec súťaže: 31. 03. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.