Súťaž o 10x darčekové balenie želatíniek RAKYTNÍČEK

Rastlina budúcnosti alebo citrónovník severu, tak sa rakytník rešetliakový niekedy nazýva, lebo v prirodzenej forme obsahuje vysoký podiel vitamínu C, a to až 25× viac než citrusové plody. Celá rastlina rakytníka je výnimočná širokou škálou biologicky aktívnych látok, ktorých obsahuje viac než 190. Plody rakytníka – bobule oranžovej farby a kyslej chuti obsahujú provitamín A, vitamíny B1, B2, B6, C, E, K1 a F. Účinnou zložkou sú aj flavonoidy. Okrem toho je prírodným zdrojom karotenoidov, a to bohatším než také výdatné zdroje ako mrkva či tekvica.

Súťaž o 10x darčekové balenie želatíniek RAKYTNÍČEK

Súťaž o 10x darčekové balenie želatíniek RAKYTNÍČEK
ilustračné foto: modrykonik.sk

Súťaž o 10x darčekové balenie želatíniek RAKYTNÍČEK

Súťaž o 10x darčekové balenie želatíniek RAKYTNÍČEK so svietiacimi ventilmi na bicykel, 2 ks v hodnote 17,80 €. Ventily sú dostupné v zelenej, modrej alebo červenej farbe. Stačí len správne odpovedať na obe súťažné otázky a mať šťastie pri losovaní.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/30 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“https://www.modrykonik.sk/forum/sutaz/sutaz-o-10x-darcekove-balenie-zelatiniek-rakytnicek-so-svietiacimi-ventilmi-na-bicykel-2/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.