Súťaž o 10€ zľavu na nákup z Wolt Marketu

Wolt je technologická spoločnosť so sídlom v Helsinkách. Vďaka nej je neuveriteľne jednoduché objaviť a nechať si doručiť z tých najlepších reštaurácií, potravinových reťazcov a lokálnych obchodov. Poslaním spoločnosti je prinášať lepšie riešenia pre mestá a obce a prepájať zákazníkov, obchodníkov a kuriérov. Platforma Wolt uľahčuje zákazníkom objednanie čohokoľvek prostredníctvom jednej praktickej aplikácie, obchodníkom umožňuje dodatočný predaj a kuriérom poskytuje flexibilnú možnosť zárobku. Aby toto všetko bolo možné, Wolt vyvíja škálu technologických riešení od lokálnej logistiky cez maloobchodné softvéry až po finančné možnosti. Taktiež prevádzkuje vlastný online supermarket pod značkou Wolt Market. Wolt bol založený v roku 2014 a svoje sily spojil so spoločnosťou DoorDash v roku 2022. DoorDash dnes pôsobí v 27 krajinách, z toho v 23 so značkou Wolt.

Súťaž o 10€ zľavu na nákup z Wolt Marketu

ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Milé naše čitateľky a čitatelia, pripravili sme pre vás súťaž o 10 eurovú zľavu na nákup z Wolt Marketu a tričko femme. Na vaše správne odpovede čakáme do 29. septembra 2022. Po troch rokoch na Slovensku pokrýva Wolt svojim servisom už takmer 30 percent celkovej slovenskej populácie. Na trhu má tie najvyššie ambície, a preto sa počas roka 2022 rozšíril už do 22 miest Slovenska a do konca roka plánuje pridať ďalšie mestá.

Koniec súťaže: 29. 09. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.