Súťaž o 10 produktových balíčkov s obrúskami Colour Catcher

Koniec neželaného zafarbenia bielizne a triedeniu: dôkaz je na obrúsku!

Už sa vám stalo, že ste z práčky vytiahli obľúbené biele tričko zafarbené naružovo jednou zatúlanou červenou ponožkou, ktorá sa priplietla medzi bielizeň? Tiež sa vás zmocnila hrôza pri pohľade na vyblednuté alebo zašednuté spodné prádlo, ktoré sa omylom vypralo s farebným?

Našťastie je už teraz pomoc na dosah ruky vďaka revolučným pracím obrúskom COLOUR CATCHER od značky K2r. Tento overený výrobok už používajú milióny domácností po celom svete. Teraz môžeme bez obáv prať spoločne bielizeň rôznych farieb, pretože naše obľúbené kúsky pred zafarbením ochráni COLOUR CATCHER.

Obrúsky K2r COLOUR CATCHER sú navyše bez chémie, využívajú fyzikálnej reakcie na princípe magnetu. Sú vyrobené zo 100% prírodného materiálu a sú plne biologicky odbúrateľné.

Súťaž o 10 produktových balíčkov s obrúskami Colour Ctcher

Súťaž o 10 produktových balíčkov s obrúskami Colour Ctcher
ilustračné foto: dm-drogeriemarkt.sk

Súťaž o 10 produktových balíčkov s obrúskami Colour Catcher

Zapojte sa s obrúskami Colour Ctcher do súťaže o 10 produktových balíčkov!  (5x obrúsky Colour Catcher + 3x Colour Catcher s odstraňovačom škvŕn) Súťaž trvá od 01.03. do 31.03.2017. Žrebovanie výhercov sa uskutoční 10.04.2017.

Termín konania súťaže: do 31.03.2017

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.