Súťaž o 10 lístkov do kina + 2 knižné trilery Vdovy

Vdovy je knižný bestseller, ktorý prichádza aj na plátna slovenských kín. Temný triler o manželoch, ktorí kradli a keď jedného dňa všetko pokašľali, museli ich pochovať. A vdovy po nich prevzali kšefty…

A my máme pre vás super súťaž. Môžete vyhrať voľné vstupenky do kina kdekoľvek na Slovensku – takýchto bude 5 výhercov, pričom každý dostane po 2 vstupenky, aby mohol vziať aj kamoša/kamošku. A 2 ďalších odmeníme knihou Vdovy.
A oplatí sa – veď si prečítajte:

Dolly, Shirley a Linda sa zo dňa na deň stali vdovami.
Ich manželia boli členmi lúpežného gangu, ktorého mozgom bol takmer dvadsať rokov Dollin manžel Harry Rawlins. Dôkladne pripravovaný prepad pancierového auta prevážajúceho veľkú sumu peňazí v podjazde pod londýnskym Strandom im mal priniesť obrovské bohatstvo, no pre osudovú chybu sa akcia vymkla z rúk a skončila sa tragicky.

Súťaž o 10 lístkov do kina + 2 knižné trilery Vdovy

Súťaž o 10 lístkov do kina + 2 knižné trilery Vdovy
ilustračné foto:  buxcafe.sk

Súťaž o 10 lístkov do kina + 2 knižné trilery Vdovy

SÚŤAŽ o 10x vstupenky a 2x knihu Vdovy

Tak čo, už sme vás presvedčili, že to bude poriadne divoká jazda? Či už sa rozhodnete ísť na film do kina, alebo si radšej prečítate knihu – stojí to za to.
Čo treba urobiť, aby ste mohli vyhrať lístky alebo knihu? Nič zložité.

Napíšte pod článok do komentov svoj tip na podobný akčný a dobrodružný film. Môže byť aj seriál. V piatok 30.novembra vyberieme 7 výhercov, ktorým podelíme lístky do siete kín Cinemax (5 výhercov, každý po 2 lístky) a knižnú novinku Vdovy (2 výhercovia). Pokojne na záver svojho tipu môžete pripísať, čo by ste radšej vyhrali.
Veľa šťastia.

30.11.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.