Súťaž o 1 kg balenie kokosového oleja

Vyskúšajte v kuchyni aj v starostlivosti o seba niečo nové – napríklad kokosový olej, ktorý vám zabezpečí zdravé varenie, ale zlepší aj vaše vlasy, pleť či chrup! Podporí aj váš imunitný systém či pomôže pri redukcii obezity.

Kokosový olej získavaný z jadier kokosových orechov je zázračný produkt, ktorý oceníte v domácnosti. Je to dôležitý zdroj tuku v stravovaní.

V kuchyni sa využíva predovšetkým na varenie a vyprážanie. Jeho hlavným benefitom je jeho charakter čoby kvalitného prírodného zdroja zdravých tukov. A v rámci tepelnej úpravy sa vďaka nasýteným kyselinám neprepaľuje.

Kokosový olej je výborný pre výživu vlasov. Robia sa z neho zábaly na vlasy alebo sa používa ako vyživujúci olejček do končekov vlasov. Za povšimnutie tiež stojí ľuďom so zvýšenou citlivosťou zubov. Kokosový olej pôsobí ako prírodné antibiotikum a navyše je pri jeho používaní viditeľné vybielenie zubnej skloviny! Skvelé účinky sú zaznamenané tiež pri použití kokosového oleja na pokožku. Kokosový olej zlepšuje kvalitu a elasticitu pokožky a napomáha liečbe dermálnych ochorení. Využitie nachádza kokosový olej aj pri liečbe obezity. Je dokázané, že kokosový olej zrýchľuje metabolizmus.

Súťaž o 1 kg balenie kokosového oleja

ilustračné foto: zamenej.sk

Súťaž o 1 kg balenie kokosového oleja

Stačí sa zapojiť do našej súťaže a jeden/jedna z vás vyhrá 1 kg balenie kokosového oleja vrátane poštovného a balného.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/30 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kqzyfj.com/click-7813084-11118118-1420726598000?url=https%3A%2F%2Fwww.zamenej.sk%2Fsutaz%2Fhraj%2Fsutaz-kokosovy-olej“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.