Súťaž o nový kalendár Pečieme s láskou 2016

Patríte k maškrtníkom, ktorí nielen radi ochutnávajú, ale aj sami pripravujú lahodné dezerty v kuchyni? Dobrý recept však vie potrápiť nejednu gazdinku. S kalendárom Dr.Oetker 2016 máte po ruke každý mesiac detailne popísaný originálny recept s krásnou fotografiou, s ktorým pečenie zvládne aj kuchársky začiatočník.

Súťaž o nový kalendár Pečieme s láskou 2016

Súťaž o nový kalendár Pečieme s láskou 2016
ilustračné foto: varecha.sk

Súťaž o nový kalendár Pečieme s láskou 2016

Ani tento rok nesmie chýbať na stene vo vašej kuchyni nový kalendár Pečieme s láskou 2016. Každý mesiac vás bude k pečeniu inšpirovať nový recept, ktorý správne navnadí vaše chuťové poháriky. A k tomu navyše získate menovky a ozdobné krúžky na obrúsky ako bonus! Vďaka nim docielite profesionálne prestieranie, ktoré ocení každý hosť.

Kalendár 2016 vrátane ďalších, zaujímavých darčekov z produkcie Dr.Oetker nájdete na e-shop stránke eshop.oetker.sk. Naštartujte kulinársky rok 2016 ešte dnes!

Na konci súťaže vyžrebujeme troch výhercov, ktorí získajú produktový balíček Dr.Oetker vrátané kalendára Pečieme s láskou 2016.

 

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.