Súťaž Nebuďme si cudzí o Lumix DMC-FZ2000

Dokážte, že s cudzincami máme veľa spoločného! Zapojte sa do súťaže „Nebudme si cudzí“ a vyhrajte špičkový foťák pod stromček! Buďte kreatívni a prepojte Slovensko s inou kultúrou!

Súťaž Nebuďme si cudzí

ilustračné foto:  charita.sk

Ako sa zapojiť?  Urobte/nájdite jednu svoju fotku, ktorá ilustruje tému „Čo máme spoločné s cudzincami“ (Vytvorenie fotokoláže je tiež jedna z možností) Vymyslite kreatívny názov, ktorý vystihuje, čo máte/máme spoločné s cudzou kultúrou/krajinou na fotke. Publikujte fotku/fotokoláž aj s názvom od 1. do 30. novembra na svojom Facebooku alebo na Instagrame (ako post) s hashtagom #nebudmesicudzi, alebo nám ju pošlite na adresu mind@charita.sk Súťaž trvá od 1.11. do 30.11.!

Výhru (Foťak Lumix DMC-FZ2000) zašleme najneskôr do 7.12. Výhercu budeme kontaktovať priamo cez Facebook,  Instagram alebo e-mailom. Fotoaparát Vám príde ešte pred Vianocami.

 

Koniec súťaže: 30. 11. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.