Súťaž – Naučme sa zdravšie žiť

Cítite sa zdravý a plný energie? Ak o odpovedi na otázku premýšľate, článok je venovaný práve Vám.
Zdravý životný štýl predstavuje pomer viacerých faktorov. Nepriaznivo na zdravie vplýva predovšetkým životospráva, nedostatok pohybu, či nadmerný počet stresových situácií. Až okolo 80% nášho zdravotného stravu je ovplyvnené stravou. Na zvyšných 20% vplýva dedičnosť a zdravotná starostlivosť.

Súťaž - Naučme sa zdravšie žiť

Zoznámte sa s FITNESS FOOD MENU!

Fitness Food Menu sa radí do kategórie – krabičkovej diéty. Hlavná pointa tejto špeciálnej diéty sa skrýva za špeciálnym tímom lekárov a nutričných poradcov, ktorí navrhujú a vyrábajú komplexné celodenné, vyvážené stravovanie v podobe 5 chodov, či už pre športovcov, ľudí, ktorí chcú chudnúť alebo pre milovníkov zdravého životného štýlu. Hlavnou výhodou je, že každá porcia je prepočítaná na základe glykemického indexu, čiže obsahu cukrov v potravinách. Až 40% potravín, ktoré sa používajú k príprave pokrmov pochádza z predajní so zdravou výživou, nakoľko sú v bežných obchodných reťazcoch nedostupné. Hlavný dôraz sa kladie na  čerstvosť, kvalitu a absenciu umelých farbív a konzervantov. Veľkou výhodou je doručenie krabičiek plných zdravia priamo ku zákazníkovi za cenu, ktorá sa rovná nákladom na vašu domácu prípravu pokrmu.

Súťažná otázka: Ktorou surovinou nahradzujeme mliečnu čokoládu?

Správnu odpoveď môžete nájsť na www.ffmenu.sk.

Troch z vás majú šancu vyhrať 5 dňový poukaz na FFmenu.

 

[button-red url=“http://www.zdravie.sk/clanok/53100/sutaz-naucme-sa-zdravsie-zit“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.