Súťaž o najkrajší list

Napíš list o tom, ako si predstavuješ svet, v ktorom by si chcel vyrastať, a vyhraj zaujímavé ceny!

Slovenská pošta, a. s., v spolupráci s Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja, sa vyhlásením 45. ročníka národného kola súťaže o najkrajší list pripája k iniciatíve Svetovej poštovej únie (SPÚ). Aktuálna téma „Napíš list svojmu 45 ročnému ja“ poskytuje deťom a mládeži do 15 rokov príležitosť podeliť sa o víziu svojho života, ale aj obrazu krajiny a sveta, v ktorom chcú žiť.

Súťaž o najkrajší list

Súťaž o najkrajší list
ilustračné foto: posta.sk

Súťaž o najkrajší list

Na Slovensku súťaž organizuje Slovenská pošta, a. s., s podporou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR. Autor víťazného listu získa rodinný pobyt v krásnom horskom prostredí a tí, čo sa umiestnia na druhom a treťom mieste, sa môžu tešiť na diplomy, kolekcie poštových známok, elektronické čítačky od spoločnosti Martinus.sk a iné hodnotné darčeky.

Najkrajší list zo Slovenska postupuje do medzinárodného kola, kde porota udeľuje tri medaily (zlatú, striebornú a bronzovú) najúspešnejším kompozíciám, pričom na držiteľa najvyššieho ocenenia čaká i zájazd do švajčiarskeho Bernu a jeho list bude uverejnený v časopise Union Postale.

Termín konania súťaže: do 31.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.