Súťaž na november o najlepší nápad, návod či fotopostup

Zapojte sa do našej súťaže o najlepší tvorivý nápad do bytu, domu či záhrady aj v mesiaci november a hrajte o peknú cenu.

Aj v novembri pokračujeme na stránke Nápady.Pravda.sk plnej nápadov, návodov, tipov a trikov v súťaži, v ktorej chceme oceniť najšikovnejšie ruky, výnimočné nápady či tipy a triky do domácnosti.

Súťaž na november o najlepší nápad, návod či fotopostup
ilustračné foto: varecha.sk

Súťaž o knihu Nápady do domu a záhrady

Pridajte nápad do kuchyne, záhrady, bytu, obývačky alebo do akejkoľvek inej rubriky na stránke Nápady.Pravda.sk s aspoň jednou fotografiou a vyhrajte. O víťazovi rozhodnú registrovaní používatelia stránok Varecha.sk a Nápady.Pravda.sk tým, že zahlasujú za príslušný nápad hviezdičkou.

Víťaz v súťaži o najlepší nápad, návod či fotopostup získava knihu Nápady do domu a záhrady.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/30 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://varecha.pravda.sk/magazin/sutaz-na-november-o-najlepsi-napad-navod-/11868-clanok.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.