Súťaž o MSI GEFORCE GTX 960 2G

Stačí jeden pohľad a srdce každého vášnivého hráča zaplesá. V rade GAMING špičkového výrobcu MSI je totiž článok, s ktorým treba počítať. Toto je model, v ktorého útrobách nájdete čip NVIDIA GeForce GTX 960. Táto do najmenších detailov prepracovaná grafická karta v sebe ukrýva technologicky dokonalý čip GM206-300 architektúry Maxwell. Nevšedný herný zážitok máte teda zaručený.

Súťaž o MSI GEFORCE GTX 960 2G
Súťaž o MSI GEFORCE GTX 960 2G
ilustračné foto: gamesite.sk

Súťaž o MSI GEFORCE GTX 960 2G

V spolupráci s MSI sme pre vás teda prichystali zaujímavú súťaž, v ktorej stačí odpovedať na jednoduchú otázku. Otázku nájdete v magazíne na súťažnej strane, a odpovedať musíte do políčka na to určeného vo formulári.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/31 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.gamesite.sk/sutaze/23881-sutaz-o-msi-geforce-gtx-960-2g“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.