Súťaž MANA a kniha

Žijete hektickým životom, nestíhate sa kvalitne najesť, ale nechcete sa stravovať bezhlavo? Pre tých, ktorí chcú svojmu telu dopriať to najlepšie, je tu MANA – lahodné a nutrične vyvážené jedlo vhodné pre každého, kto nad svojou stravou premýšľa a zároveň s jej prípravou a konzumáciou nechce strácať drahocenný čas. Táto superpotravina budúcnosti, ktorú si môžete kúpiť už dnes, obsahuje úplne všetko, čo vaše telo potrebuje.

Počas minúty si môžete vychutnať svoje vyvážené jedlo v pohode vášho domova alebo si ho vziať kamkoľvek so sebou. Jeden vrecko prášku a fľaštička oleja dohromady obsahujú 2001 kcal, čo je 100% denných nutričných potrieb.

Súťaž MANA a kniha

Súťaž MANA a kniha
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž MANA a kniha

Ak vás zaujal produkt MANA, teraz máte možnosť vyhrať jednú dávku nutrične vyváženého jedla MANA (1 vrecko prášku a fľaštička oleja) a knihu Liečivá sóda. Na vaše odpovede čakáme do 3. januára 2018.

03.01.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.