Súťaž Magnesia RED

Doprajte si Magnesiu RED zo štýlového červeného pohára

Kto by nemiloval podmanivú a energizujúcu chuť červeného ovocia? Teraz si tento skvelý zážitok môžete vychutnať vďaka novej minerálnej vode Magnesia Red s unikátnou kombináciou prírodného horčíka a šťavy z červeného ovocia. Či už si zvolíte Magnesia Red grapefruit, jahoda, malina alebo červená ríbezľa, každá z nich vás uchváti a prebudí vo vás skrytú životnú silu.


Súťaž Magnesia RED

Zdieľajte a súťažte o zaujímavú výhru, ktorá vám môže byť dobrým pomocníkom počas sviatočných príprav. Do balíčka výhercovi pribalíme knihu Rodinné recepty HERA, formu na pečenie TESCOMA a 5 pohárov Magnesia.
Na vaše odpovede čakáme do 5.12. 2014.

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=6717:sua-magnesia-red&catid=16:kuchyna_ine&Itemid=21″ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.