Súťaž Logitech® Keys-To-Go

Logitech® Keys-To-Go Ultra-Portable Keyboard. Prenosná klávesnica pre zariadenia s operačnými systémami Android alebo Windows, ktorú si môžete so sebou vziať kamkoľvek.

Ultra prenosná klávesnica Logitech® Keys-To-Go pre mobilné zariadenia s operačnými systémami Android™ a Windows®, štíhla samostatná klávesnica, ktorá sa zmestí všade a môžete ju vziať so sebou kamkoľvek. Je pokrytá odolnou tkaninou FabricSkin, ktorá sa nezľakne obliatia ani omrviniek. Jej stojanček môžete použiť tak, aby váš smartfón podržal vo vzpriamenej polohe pre ľahšie písanie. Klávesnica Logitech Keys-To-Go je ľahká, možno ju ľahko udržiavať čistú a pohodlne sa na nej píše, takže sa vám nestane, že by vám došli slová.

Súťaž Logitech® Keys-To-Go
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o Logitech® Keys-To-Go Ultra-Portable Keyboard

Súťažte o ultra prenosnú klávesnicu Logitech® Keys-To-Go  for iPad (iPhone, Apple TV…) v čiernej farbe !Na vaše správne odpovede čakáme 2. októbra 2015. 

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/02 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=7566:sua-logitechr&catid=49:zena_a_ine&Itemid=59″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.