Súťaž Little Black Dress Weekend z kolekcie dámskych vôní AVON

Jarná sezóna si jednoznačne žiada zmenu vo vašom šatníku.Tak, ako nikdy nemáte dosť šiat, potrebujete aj výber vôní, aby vôňa ladila ku každému vášmu stylingu. Spoznajte toaletný parfum Little Black Dress Weekend z obľúbenej kolekcie dámskych vôní, ktorý predstavuje spoločnosť AVON Cosmetics. Okrem nového toaletného parfumu z kolekcie Little Black Dress je v ponuke aj Mini toaletný parfum v spreji a telové mlieko v rovnakej vôni.

Privítajte jar a obohaťte svoje kráľovstvo vôní novým toaletným parfumom Little Black Dress Weekend, ktorú prináša spoločnosť AVON. Dámsku voňavú novinku charakterizuje výrazná a zľahka elegantná kompozícia ideálna pre nedbalo elegantný štýl. Obsahuje výnimočné zložky – korzický citrón, kvet pomaranča a indonézske pačuli, ktoré perfektne podčiarknu vašu osobnosť. Exkluzívna dámska vôňa zvýrazní váš cit pre štýl, vkus a eleganciu.

Súťaž Little Black Dress Weekend

Súťaž Little Black Dress Weekend
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž Little Black Dress Weekend

Pripravili sme pre vás súťaž o nový toaletný parfum Little Black Dress Weekend z obľúbenej kolekcie dámskych vôní AVON Cosmetics. Na vaše odpovede čakáme do 25. apríla.

25.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.