Súťaž Som krásna! s DOVE

SÚŤAŽ Som krásna! s DOVE: Získaj nezabudnuteľné fotenie s našim profesionálnym tímom! Keďže sebadôveru si treba pestovať, psychológovia odporúčajú, že základ je naučiť sa pochváliť samu seba! A preto nám napíšte vyznanie o sebe samej. Nebojte sa toho a prekonajte počiatočné rozpaky. Čo máte na sebe rady? Čo sa vám na vás najviac páči? Ako vás vníma okolie, čo na vás obdivuje partner, priatelia, rodina… Chceli by ste na sebe niečo zmeniť? Text spolu s vašou fotkou a adresou nám pošlite najneskôr do 7.2.

Súťaž Som krásna! s DOVE

Súťaž Som krásna! s DOVE
ilustračné foto: eva.sk

Súťaž Som krásna! s DOVE

V pondelok 8.2. zverejníme mená dvoch výherkýň, ktoré získajú nezabudnuteľné fotenie s našim profesionálnym tímom. Ich krásne fotografie spolu s príbehom zverejníme v ďalšom čísle Evy, aby sme inšpirovali naše čitateľky skutočnými slovenskými ženami. Ďalšie tri výherkyne odmeníme balíčkami produktov Dove. Tešíme sa na vaše príspevky!

Termín konania súťaže: do 28.02.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.