Súťaž INCOVENAL® COMFORT

Cestou k skvalitneniu života inkontinentných žien sú aj prírodné prípravky pozitívne ovplyvňujúce močový trakt. Známy je účinok tekvicových semien a v poslednej dobe využitie kombinácie so semienami ľanu siateho v nehormonálnych tabletkách. Ľan v kombinácii s vňaťou prasličky a semenami tekvice, prídavkami horčíka a vitamínov C a D3 prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k posilneniu svalov panvového dna.

Súťaž INCOVENAL® COMFORT
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o INCOVENAL® COMFORT

Súťažte o 3 nehormonálne prípravky INCOVENAL® COMFORT, ktorý vďaka svojmu jedinečnému zloženiu prináša riešenie na problémy s nedobrovoľným a samovoľným únikom moču. Jednou z troch zložiek CEL complexu je ľan siaty, ktorý prispieva k posilneniu svalov panvového dna, ktorých oslabenie je častou príčinou nedoborovľného úniku moču. Na vaše odpovede čakáme do 4. mája 2015.

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=7219:sua-incovenal&catid=36:zdravie_ine&Itemid=44″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.