Súťaž Hyalfit duo s chladivým gélom

Ak sa spoja účinky kyseliny hyalurónovej, kolagénu, chondroitin sulfátu, vitamínu C a taktiež doslova zázračnej živice zo stromu, ktorý poznáme pod názvom Boswellia serrata (Kadidlovník pílovitý), musí ísť o prostriedok, ktorý záhradkárovi výrazne uľaví od ťažkostí s kĺbmi a kosťami.
Výživový doplnok od spoločnosti DACOM SLOVAKIA s názvom HYALFIT je obľúbeným pomocníkom a kamarátom do nepohody pre každého, kto kvôli problémom s kĺbmi a kosťami nemá zo záhradkárčenia už takú radosť ako kedysi. Navyše podporuje tvorbu kolagénu potrebného pre správnu funkciu chrupaviek a kostí, viditeľne pomáha k zmierneniu ťažkostí a vo všeobecnosti aj problémom s pohybom.

Súťaž Hyalfit duo s chladivým gélom

ilustračné foto:  femme.sk

Zapojte sa do súťaže a doprajte svojmu pohybového aparátu kvalitnú výživu Hyalfit duo! Jeden z vás, ktorý nám napíše správnu odpoveď do 26. apríla.

Koniec súťaže: 26. 04. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.